Trwałe usuwanie owłosienia – Depilacja laserem medycznym

Liposukcja bez skalpela - medycyna estetyczna kosmetyka laserowa
Liposukcja laserowa Toruń
28 sierpnia, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata
Skuteczna depilacja laserowa pleców
4 września, 2019
Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Wiosna tuż tuż – pora na depilację laserową

Już niedługo pożegnamy zimowe, grube ubrania. Powoli znika zimowa szarość i niedługo wzejdą pierwsze krokusy. Jest to też wspaniały okres na pielęgnację skóry. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra zregenerowała się od dawki słońca, właśnie przez to jest to najodpowiedniejszy czas na depilację laserową.

Jak przygotować się do zabiegu

Do wizyty w salonie kosmetycznym trzeba się właściwie przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem powinno się zaprzestać pozbywania się zbędnego owłosienia depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. W tym czasie można stosować jedynie maszynki do golenia. W Polsce muśnięta słońcem skórazimą nam nie grozi, jednak zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Około miesiąc przed wizytą u kosmetyczki należy zrezygnować z maści z witaminą A.

Na chwilę przed depilacja laserową

Konieczne jest dokładne ogolenie skóry pod zabiegiem wykonywanym przy pomocy wiązki lasera. Należy też zrezygnować ze używania kremów. Najlepiej znaleźć gabinet medycyny estetycznej, który wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Przed samą depilacją dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Przez to zabieg depilacji laserowej jest bardziej skuteczny i zminimalizowane są skutki uboczne.

Zabieg depilacji laserowej

To, jak długo potrwa zabieg uzależnione jest od depilowanej części ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Aby uzyskać maksymalny efekt konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że między sesjami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. Liczba zabiegów zależy od typu skóry, najczęściej są to trzy lub cztery.

Po zabiegu

Skóra musi odpocząć. Długie kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyjścia na basen nie są polecane. Przez jakiś czas należy przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma zbawienny wpływ na wygląd skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Cztery tygodnie po depilacji laserowej koniecznie trzeba całkowicie wstrzymać się przed opalaniem.

Ostatnie podmuchy zimy to najlepszy moment na umówienie się na depilację laserową. Depilacja laserowa to gwarancja pięknego ciała na wakacjach.

Depilacja Depilacja laserowa – plusy

Perfekcyjnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Sposób ten ma wiele plusów, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Profesjonale gabinety kosmetyczne wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik melaniny w skórze, który pozwala bardzo dokładnie dostosować moc lasera do konkretnego typu skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych zlikwidowane zostało ryzyko poparzeń . W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Szybkość przeprowadzania zabiegu

Kiedyś, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w duże soczewki zabieg ten przeprowadza się bardzo sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała to zaledwie kilka chwil.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwały sposób depilacji. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, żeby na zawsze pozbyć się niechcianych włosków.

Depilacja laserem medycznym – Komfort

Laser ten wyposażony jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób usuwania niechcianego owłosienia. Zastosowanie nowoczesnych technologii jest gwarancją bezpieczeństwa dla skóry, ale też trwałości i szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest także polecana osobom, które borykają się z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Przygotuj swoją skórę na lato- depilacja laserowa

Po zimie powinniśmy zatroszczyć się o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować ją na czas urlopów. Należy pamiętać o odpowiednim nawilżeniu, gdyż ujemne temperatury oraz suche, ciepłe powietrze negatywnie oddziałują na stan naszej skóry. Wiosenne miesiące, to też doskonały okres na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu, aby uzyskać maksymalny efekt należy wykonać kilka zabiegów.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia umożliwia trwale zlikwidować niechciane owłosienie i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Decydując się na taki zabieg, powinno się wybrać gabinet z najlepszym sprzętem oraz dobrze wyszkolonym personelem. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to najnowocześniejszy laser, a to gwarantuje, że zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, który poprawia komfort zabiegu. Znaczącą zaletą są też dwie końcówki zabiegowe, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie powinno się usuwać włosków w sposób mechaniczny – . Wykazane jest używanie przez ten czas jednorazowej maszynki do golenia . Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po wykonanym zabiegu o skórą należy odpowiednio zadbać, unikać wystawiania depilowanego obszaru ciała na działanie promieni słonecznych.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Laserowa Toruń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *